BIG VILNIUS socialinių tinklų privatumo politika

Ši politika taikoma visai informacijai ir duomenims, kuriuos mums pateikiate arba kuriuos surenkame ir tvarkome Jums naudojantis prekybos centro BIG VILNIUS administratorius UAB „Entum“ valdomomis (toliau – Mes) „Facebook“ puslapiu www.facebook.com/bigvilnius

Mes gerbiame Jūsų privatumą ir saugome Jūsų asmens duomenis ir informaciją, kuriuos mums pateikiate ir kuriuos Mes surenkame, taip, kaip nurodyta šioje privatumo politikoje. Šioje privatumo politikoje paaiškinama, kodėl Mes renkame Jūsų asmens duomenis ir kaip juos naudojame.

Atsakingi asmenys

Bendrai atsakingi už šių „Facebook” puslapio veikimą ir duomenų rinkimą, kaip tai numato ES bendrasis duomenų apsaugos reglamentas 2016/678:

Facebook Ireland Ltd.

4 Grand Canal Square

Grand Canal Harbour

Dublin 2 Ireland

ir

 

UAB „Entum“

Ukmergės g. 369-101

LT-12107 Vilnius

Lietuva

Kodėl mes renkame duomenis

Mes naudojame „Facebook“ socialinį puslapį, norėdami atkreipti dėmesį į Mūsų paslaugas ir produktus bei bendrauti su Jumis kaip šių puslapių lankytojais. Daugiau informacijos apie Mūsų veiklą rasite adresu www.big-vilnius.lt.

Šio socialinio puslapio veikimas, įskaitant lankytojų asmens duomenų tvarkymą, yra pagrįstas Mūsų teisėtu interesu informuoti ir bendrauti su Mūsų sekėjais ir socialinio puslapio lankytojais.

„Facebook“ renkami duomenys

2018 m. birželio 5 d. Sprendime Europos Teisingumo Teismas (nuoroda: https://curia.europa.eu/jcms/upload/docs/application/pdf/2018-06/cp180081en.pdf) nusprendė, kad „Facebook“ puslapio valdytojas yra atsakingas už asmens duomenų tvarkymą kartu su „Facebook“.

„Facebook“ tvarko duomenis šiais tikslais:

  • reklama (analizė, individualizuotos reklamos teikimas)
  • vartotojo profilių kūrimas
  • rinkos tyrimai

„Facebook“ naudoja slapukus, kad išsaugotų ir toliau tvarkytų surinktą informaciją. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kurie saugomi vartotojo įvairiuose galiniuose įrenginiuose. „Facebook“ privatumo politikoje (https://lt-lt.facebook.com/privacy/explanation) pateikiama papildoma informacija dėl duomenų tvarkymo.

Čia galite nesutikti dėl duomenų tvarkymo https://www.facebook.com/settings?tab=ads arba adresu www.youronlinechoices.com.

„Facebook Inc.”, kuri yra „Facebook Ireland Ltd.“ motininė bendrovė, yra sertifikuota ES-JAV „Privatumo Skydo“, todėl yra įsipareigojusi laikytis Europos duomenų apsaugos reikalavimų. Daugiau Informacijos apie „Facebook“ Privatumo Skydą rasite čia www.privacyshield.gov.

Statistiniai duomenys

„Facebook“ „Puslapio įžvalgų“ funkcija renka statistinius duomenis apie šiuos puslapius ir skirtingas jo kategorijas ir šie duomenys gali būti prieinami Mums. Šią statistiką renka ir teikia „Facebook”. Kaip šių puslapių valdytojai Mes neturime jokios įtakos šių duomenų generavimui ir pateikimui. Mes negalime uždrausti šios funkcijos arba užkirsti kelią duomenų rinkimui ir tvarkymui.

Mes galime pasirinkti tam tikrą laiko intervalą, norint gauti iš „Facebook“ statistiką dėl asmenų, kurie paspaudė „patinka“, prenumeratorių, asmenų, kuriuos pasiekė informacija ir asmenų, kurie išreiškė susidomėjimą:

  • Bendras puslapio peržiūrų skaičius, „patinka“, puslapio veikla, reakcijos į įrašus, pasiekiamumas, vaizdo įrašų peržiūros, įrašai, pasiekiamumas, komentarai, akcijos, atsakymai, santykis vyrai/moterys, šalis ir miestas, kalba, amžius, interesai, elgesys, naudojami prietaisai, lytis, apsilankymai ir paspaudimai, paspaudimai ant telefono numerių.

„Facebook“ taip pat teikia informaciją apie „Facebook“ grupes, susijusias su Mūsų Facebook“ puslapiu, todėl, kad „Facebook” nuolat vystosi, galimybė naudotis duomenimis ir jų tvarkymas nuolat keičiasi, todėl Mes dar kartą patariame apsilankyti aukščiau esančiose nuorodose, kad sužinotumėte daugiau apie „Facebook“ privatumo politiką.

Mes naudojame šiuos apibendrintus duomenis, kad galėtume padaryti savo „Facebook” puslapį patrauklesniu vartotojams. Pavyzdžiui, Mes naudojame amžiaus ir lyties informaciją, kad tinkamai kreiptumėmės į savo lankytojus. Taip pat naudojame duomenis apie aktyvumą, kad paskelbtume informaciją tinkamiausiu laiku.

Renkami duomenys

Vykdydami akcijas ir žaidimus, Mes galime kontaktuoti su asmenimis, kurie Mūsų puslapiuose išreiškė savo norą juose dalyvauti. Laimėtojo nustatymo ir prizo perdavimo tikslu, Mes galime rinkti tokius duomenis kaip vardas, pavardė, informacija apie prizo atsiėmimo vietą ar kitus duomenis, kurie yra būtini asmens identifikavimui ir prizo perdavimui.

Jei turite „Facebook“ paskyrą ir „pamėgstate“ ar pradedate „sekti“ Mūsų puslapius, Jūs galite paskelbti komentarus ar paspausti patinka atskiriems įrašams. Jei komentuosite ar spausite „patinka“ ant Mūsų paskelbto turinio, ši informacija bus matoma Mums ir kitiems socialinių tinklų naudotojams. Kitiems matoma Jūsų duomenų apimtis priklausys nuo individualių Jūsų privatumo nustatymų ir Jūsų aktyvumo, t.y. nuo to kiek duomenų paskelbiate Jūs pats.

Duomenų perdavimas

Mes galime atskleisti ribotą anoniminę informaciją patikimoms trečiosioms šalims, kurios padeda analizuoti naudojimo modelius, pagerina socialinių puslapių našumą ir teikia vartotojams naudingą informaciją.

Jūsų informacijos saugumas

Mes reguliariai atnaujiname ir tobuliname savo saugumo standartus, procedūras ir technologijas, kad apsaugotume nuo neteisėtos prieigos prie Jūsų konfidencialios informacijos. Mūsų socialinėse puslapiuose surinkta informacija yra prieinama tik tiems asmenims, kuriems reikia informacijos, kad galėtų atlikti savo pareigas.

Jūsų teisės

Kadangi tik „Facebook” turi visą prieigą prie Jūsų informacijos ir duomenų, rekomenduojame susisiekti su „Facebook” tiesiogiai, jei norite paprašyti informacijos ar paklausti kitų klausimų apie savo vartotojo teises (pvz., teisė į duomenų ištrynimą). Jei jums reikia pagalbos ar turite kitų klausimų, prašome susisiekti su Mumis siunčiant el. laišką adresu infobig@newsec.lt

Jei norite, kad Jūsų asmens duomenys nebebūtų tvarkomi Mūsų puslapiuose, kaip aprašyta šioje privatumo politikoje, Jūs tai galite padaryti pasirinkdami „nebemėgti“ arba „nebesekti“ šių puslapių.

Galiojimas ir pakeitimai

Ši privatumo politika galioja nuo 2018 m. spalio 15 d. Jei pakeisime šią privatumo politiką, paskelbsime jos atnaujintą versiją savo „Facebook“ puslapyje. Privatumo politikos pakeitimai ir (ar) papildymai įsigalioja po jų paskelbimo momento.