Vaikų prekės

BIG triratukai

„BIG Vilnius“ nemokami triratukai – smagi pramoga vaikams. Kol rinksitės prekes, jūsų vaikas smagiai ir saugiai važinėsis kartu su jumis. Juos galite nemokamai pasiimti BIG informacijos centre pirmame aukšte.
I–VI 10.00–21.00
VII 10.00–20.00

MaTaTa

„MaTaTa” – tai aukštos kokybės išskirtinio dizaino drabužiai ir avalynė kūdikiams ir vaikams. Čia rasite ekologiškos medvilnės stilingus „CanGo“, „Bembi“, „Nini“ prekių ženklų rūbelius naujagimiams, kasdienius ir proginius drabužius mergaitėms ir berniukams, „D.D.Step“ ir „Ponte“ odinę ortopedinę avalynę. „MaTaTa“ yra oficialus Ukrainos gamintojo „Bembi“ atstovas Lietuvoje.

Penki sezonai

„Penki sezonai“ – tai oficialus „Reima“, „Columbia“, „Sorel“ prekių ženklų atstovas Lietuvoje.

Pepco

„Pepco“ – populiarus europietiškas mažmeninės prekybos tinklas, suteikiantis klientams viską, ko reikia kasdien: čia rasite drabužių visai šeimai, apatinio trikotažo, aksesuarų, tekstilės namams ir žaislų.

Takko

„Takko“ – stilingi ir kokybiški, patogūs ir praktiški drabužiai moterims, vyrams ir vaikams. Kokybė, gera kaina ir maloni apsipirkimo atmosfera kasdien!

Žaislų planeta

„Žaislų planeta“ turi itin platų žaislų asortimentą: nuotoliniu būdu radijo bangomis valdomus automobilius,  robotus, lėles, ekskliuzyvinius minkštus žaislus,  stalo žaidimus, dėliones, LEGO konstruktorius, kūdikių lavinamuosius žaislus.