Vaikų prekės

MaTaTa

„MaTaTa” – tai aukštos kokybės išskirtinio dizaino drabužiai ir avalynė kūdikiams ir vaikams. Čia rasite ekologiškos medvilnės stilingus „CanGo“, „Bembi“, „Nini“ prekių ženklų rūbelius naujagimiams, kasdienius ir proginius drabužius mergaitėms ir berniukams, „D.D.Step“ ir „Ponte“ odinę ortopedinę avalynę. „MaTaTa“ yra oficialus Ukrainos gamintojo „Bembi“ atstovas Lietuvoje. Karantino metu parduotuvė veiks kaip prekių atsiėmimo punktas.

Pepco

„Pepco“ parduotuvėje rasite kokybiškų drabužių ir avalynės kūdikiams, vaikams ir suaugusiems, žaislų bei gausų namų apyvokos prekių asortimentą. „Pepco“ – pajusk kokybę, pamilk kainas!

Takko

„Takko“ – stilingi ir kokybiški, patogūs ir praktiški drabužiai moterims, vyrams ir vaikams. Kokybė, gera kaina ir maloni apsipirkimo atmosfera kasdien!

Žaislų planeta

„Žaislų planeta“ turi itin platų žaislų asortimentą: nuotoliniu būdu radijo bangomis valdomus automobilius,  robotus, lėles, ekskliuzyvinius minkštus žaislus,  stalo žaidimus, dėliones, LEGO konstruktorius, kūdikių lavinamuosius žaislus. Karantino metu parduotuvė veiks kaip prekių atsiėmimo punktas.