Grožio, sveikatos prekės

Aistra

„Aistra“ – vienas didžiausių Lietuvoje erotinių prekių parduotuvių tinklas. Klientams garantuojamos patikimos konsultacijos, konfidencialumas ir lanksti nuolaidų sistema.

Auksinė liūtė

„Auksinė liūtė“ – juvelyrinių dirbinių parduotuvė, kurioje gausu papuošalų iš aukso, sidabro ir vienetinių juvelyrinių kūrinių, papuošalų su briliantais ir, žinoma, vestuvinių žiedų. Jūsų rankose „Auksinės liūtės“ papuošalai taps ir jūsų turtu, ir vertingu prisiminimu.

Cascada

„Cascada“ – profesionalių grožio prekių parduotuvė vertinantiems kokybę.

Drogas

DROGAS – tai didžiausias mažmeninės prekybos grožio, sveikatos, higienos ir buitinių prekių tinklas Baltijos šalyse.

Elevita

„Elevita“ – kosmetikos ir parfumerijos parduotuvė, kurioje natūrali, ekologiška, mineralinė ir sertifikuota kosmetika, veido, plaukų ir kūno priežiūros priemonės, dekoratyvinė kosmetika, kvepalai ir net namų švaros prekės.

Eurokos

„Eurokos“ parduotuvėje gausu išskirtinių, originalių ir niekur kitur neparduodamų kosmetikos, higienos ir kūno priežiūros prekių, o kainos ir kokybės santykis visuomet garantuoja malonų apsipirkimą.

Eurovaistinė

„Eurovaistinė“ – čia rasite ne tik vaistų, vitaminų, maisto papildų, vaistažolių, bet ir kūdikių maisto bei priežiūros priemonių, prekių nėščioms moterims, ortopedijos gaminių. Itin gausus natūralios kosmetikos ir higienos prekių pasirinkimas.

Fashion Zone

„Fashion Zone“ – papuošalų ir aksesuarų salonas, kuriame gausu stilingų, vienetinių rankų darbo papuošalų, prancūzų dizaino aksesuarų, tinkančių tiek vyrams, tiek moterims, madingų laikrodžių, kosmetinių veidrodėlių ir daug malonių smulkmenų.

Optikos pasaulis

„Optikos pasaulis“ siūlo platų optikos prekių (akinių rėmelių, saulės akinių, kontaktinių lęšių ir kitų akinių priežiūros priemonių) pasirinkimą. Salone dirba patyrę akių priežiūros specialistai, kurie suteiks jums profesionalią pagalbą.

Parfumart

„Parfumart” elektroninėje parduotuvėje rasite didelį aukštos kokybės pilstomų kvepalų, namų kvapų ir kitų „aroma” prekių pasirinkimą.