Drabužiai

50 Style

„50 style” – tarptautinis parduotuvių tinklas, po vienu stogu apjungiantis geriausių pasaulio prekės ženklų drabužius, avalynę bei aksesuarus: „Nike“, „Adidas“, „Reebok“, „Puma“, „Umbro“, „Lotto“ ir „Feewear“!

De VIVE Collection

„De VIVE Collection“ – mados namai, novatoriški, stilingi drabužiai, jų deriniai ir aksesuarai jaunoms, stilingoms ir veržlioms moterims bei panelėms, vertinančioms išskirtinumą ir kokybę.

E&F mados namai

„E&F mados namai“ – tai „Tom Tailor“, „Diesel“, „Tommy Hilfiger“, „Tamaris“, „Replay“ ir kt. prekių ženklų parduotuvė, kurioje visas prekes vienija ne tik kokybė, bet ir gera kaina. Čia laukiama visų: ir išrankių jaunuolių, ir solidžių, brandžių žmonių.

F8

F8 – tai prestižinė aprangos parduotuvė, skirta tiek moterims, tiek vyrams, kurioje suteikiame galimybę įsigyti gerai žinomų ir populiarių prekinių ženklų drabužius, batų ir aksesuarų už labai patrauklią kainą!
Turėk drąsos nepermokėti!

Fame

„Fame“ – parduotuvė stilingai moteriai, gyvenančiai miesto ritmu.

Meta

Tvari mada neturi kainuoti daug! Komiso pagrindu dirbantis META parduotuvių tinklas priima ir parduoda tvarkingus, aukštos kokybės drabužius, kurie dar turi šansą surasti antrus šeimininkus. Čia galite rasti gerai žinomų prekinių ženklų iki 10 kartų pigiau.

Nike išparduotuvė

„Nike išparduotuvė“ – sporto ir laisvalaikio prekių firminė parduotuvė su geriausiais kainos pasiūlymais.

Pepco

„Pepco” – populiarus europietiškas mažmeninės prekybos tinklas, siūlantis drabužius visai šeimai bei namų apyvokos prekes žemomis kainomis. „Pepco” – pajusk kokybę, pamilk kainas!

Sidonas

„Sidonas“ – Lietuvoje gamintų suknelių, palaidinių, paltų, kelnių ir sijonų parduotuvė. Esi energinga, jaunatviška ir žavi moteris, bet niekaip nerandi savo dydžio, o gal pavargai nuo besikandžiojančių kainų? Užsuk.

Takko

„Takko“ – stilingi ir kokybiški, patogūs ir praktiški drabužiai moterims, vyrams ir vaikams. Kokybė, gera kaina ir maloni apsipirkimo atmosfera kasdien!

Tights Shop

„Tights Shop“ –  klasikinių, elegantiškų, stilingų ir madingų pėdkelnių ir kojinių parduotuvė: „Knittex“, „Annes“, „Marilyn“, „Donna BC“, „Lores“ ir kt. ženklai už prieinamą kainą.