Namų prekės, knygos, dovanos

Akvazoo

„Akvazoo“ – didmeninė ir mažmeninė prekyba naminių gyvūnų prekėmis, akvariumais, akvariuminėmis žuvytėmis, naminių gyvūnų priežiūros prekėmis, šunų, kačių, graužikų, paukščių pašarais. Prekiaujama net prekėmis, skirtomis reptilijoms bei terariumams.

I–VI 10.00–20.00
VII 10.00–19.00

Baltic baldų centras

Čia rasite išskirtinio dizaino, stilingus ir modernius miegamojo ir svetainės baldus, kokybiškus čiužinius, didelį stalų ir kėdžių pasirinkimą. Centrą sudaro skirtingi baldų paslaugų tiekėjai.

 

 

 

 

I-V 10.00-20.00
VI-VII 10.00-18.00

Case4you

,,Case4you“ – mobiliųjų telefonų bei planšečių aksesuarų prekybinė sala. Klientų patogumui nemokamai teikiamos apsauginių ekrano stiklų bei plėvelių klijavimo, įkrovimo paslaugos.

 

I-VI 10.00-20.00
VII 10.00-19.00

Charlot

„Charlot“ – kanceliarinių, mokyklinių ir biuro prekių parduotuvė, kurioje net ir dailininkai ras tinkamų priemonių. Solidi galerija ir verslo dovanos. Aukštos klasės „Parker“ ir „Waterman“ rašymo priemonių pasirinkimas. Teikiamos kopijavimo ir spausdinimo paslaugos.

Deinavos baldai

„Deinavos“ baldai prekiauja kokybiškais, plataus audinių, odos ir medžio spalvų bei faktūrų pasirinkimą turinčiais minkštaisiais, prieškambario ir virtuvės baldais.

Dovanų šalis

„Dovanų šalis“ – dovanos visoms progoms! Daugiau nei 800 vnt. skirtingų dovanų gimtadieniui, vestuvėms, krikštynoms, mergvakariui, Valentino dienai ir net įmonės vakarėliui. Nuo šiol dovana – ne problema!

G&M dovanos

„G&M dovanos“ – tai suvenyrų, siurprizų, įvairių kultūrų simbolių, dovanų vyrams, moterims, vaikams, vestuvių, krikštynų bei verslo dovanų parduotuvė.

IVO baldai

IVO gamina ir prekiauja 100 % natūraliais, ergonominiais-ortopediniais čiužiniais, taip pat miegamojo baldais iš ąžuolo ir uosio masyvo, importuoja svetainės baldus iš Austrijos, Šveicarijos, Lenkijos ir Estijos.

I-V 10.00-20.00
VI-VII 10.00-18.00

Krinona

„Krinona“ – buitinės technikos parduotuvė, prekiaujanti kavos aparatais, lyginimo sistemomis, dulkių siurbliais, sulčiaspaudėmis, kepsninėmis ir kita aukštos kokybės buities produkcija.

 

Lauksva

„Lauksva“ – tai modernaus dizaino funkcionalių svetainės ir lauko baldų parduotuvė.

Lonas

„Lonas“  – šeimos vertybėmis ir tradicijomis paremta lietuviška įmonė, kuri puoselėja geriausias čiužinių gamybos tradicijas bei kuria inovacijas didesniam komfortui ir sveikesniam gyvenimui.  Įmonė taip pat gamina aukščiausios kokybės šiuolaikinio dizaino lovas bei platų spektrą aksesuarų geresniam miegui.

I-V 10.00-20.00
VI-VII 10.00-18.00

Lovų rojus

„Lovų rojus“ – tai miegamojo lovų ir čiužinių gamyba bei individualių užsakymų vykdymas.
Įmonės sėkmę lemia nuolatinis produkcijos tobulinimas ir kokybės gerinimas, o dėmesys klientui yra svarbiausias tikslas, siekiant aukščiausio rezultato.

 

 

 

 

Magrės baldai

„Magrės baldų“ komanda užtikrina kokybišką PREMIUM klasės baldų gamybos procesą, modernios klasikos dizaino sprendimus ir ekspertinę pagalbą šeimoms. Salone siūlomas didelis standartinių minkštųjų baldų, audinių ir natūralios odos asortimentas. Rūpinkitės savo patogumu!

I-V 10.00-20.00
VI-VII 10.00-18.00

Mobili linija

„Mobili linija“ prekiauja gausiu telefonų ir jiems skirtų priedų asortimentu.

Optimata

„Optimata” gamina pagal šiuolaikines dizaino tendencijas ir siūlo įsigyti visų rūšių korpusinius miegamojo, valgomojo, svetainės baldus.

Pepco

„Pepco“ – populiarus europietiškas mažmeninės prekybos tinklas, siūlantis drabužius visai šeimai bei namų apyvokos prekes žemomis kainomis. „Pepco“ – pajusk kokybę, pamilk kainas!

 

Rebixon

„Rebixon“ prekiauja moderniais ir klasikiniais, minkštais ir korpusiniais baldais, svetainės, miegamojo, valgomojo, virtuvės, prieškambario, vaikų bei darbo kambario baldais, vykdo nestandartinių baldų projektavimą ir gamybą.

I-V 10.000-20.00
VI-VII 10.00-18.00

Royal Smoke

„Royal Smoke“ parduotuvė siūlo alternatyvą tabako gaminiams: naujos kartos elektroninę cigaretę.
Pirkėjams pateikiama objektyvi ir išsami informacija apie šį produktą.
„Royal Smoke“ yra prieš nepilnamečių rūkymą ir nerekomenduoja šios prekės nerūkantiems.

 

 

Skonis ir kvapas

„Skonis ir kvapas“ – išskirtinės kokybės, įvairiausių rūšių arbatų ir kavos parduotuvė, kurioje gausu ir dovanų: nuo japoniško porceliano arbatinių iki modernaus šiuolaikinio stiklo puodelių. Prekiaujama rūkymo atributika: pypkės, cigarai, tabakas, kaljanai.

I–VI 10.00–20.00
VII 10.00–19.00

Smart baldai

„Smart baldai“ – tai ryškiaspalvių, orginalių ir išmanių vaikų ir jaunuolio kambario baldų salonas, kuriame galima pasirinkti skirtingų dydžių ir atspalvių išmaniuosius baldus: nuo besitransformuojančių stalų, funkcionalių korpusinių baldų iki linksmų vaikiškų kolekcijų.

I-V 10.000-20.00
VI-VII 10.00-18.00

Topo centras

„Topo centras“ – tai elektronikos ir buities prekių salonas, siūlantis platų elektronikos, buitinės technikos ir kompiuterinės įrangos pasirinkimą, geras kainas ir aukštą kokybę. Parduotuvėje veikia ir „AG servisas“ – buitinės technikos remonto taškas.

 

 

Vaga

„Vaga“ – knygynas, kuriame rasite ne tik platų grožinės ar profesinės literatūros asortimentą, bet ir raštinės reikmenų, atvirukų, kalendorių ir verslo dovanų.

Vilsofa

„Vilsofa“ gamina minkštuosius baldus, čiužinius bei namų aksesuarus, naudodami aukščiausios kokybės sertifikuotas medžiagas, kurios garantuoja aukštą baldų kokybę, ilgaamžiškumą bei ypatingą patogumą.