Maisto prekės

Alkava

„Alkava“ – desertinė, kurioje rasite gausų asotrimentą saldumynų: tortų, pyragų, sausainių, šakočių, skruzdėlynų bei šviežių bandelių. Čia galite pasimėgauti puodeliu kavos, užsisakyti proginį tortą vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, vakarėliams ir kitoms progoms.

Crustum kepyklėlė

„Crustum kepyklėlė“ – tai švieži, skanūs, unikalūs kepiniai, desertai ir duonos gaminiai. Šviežumą ir jaukumą kepyklėlėje užtikrina profesionalūs baristos, kas rytą pardavinėjantys šviežiai kepančios bandeles ir kavą.

Maxima

„Maxima“ – parduotuvė, kurioje žmonės gali nusipirkti visko ir susitvarkyti būtiniausius reikalus. Tai vieta, kur asortimentas, prekių ir paslaugų kainos nustatomos taip, kad būtų prieinamos ir priimtinos absoliučiai daugumai gyventojų.

Šerno pėda

„Šerno pėda“ – žvėriškai skanaus maisto parduotuvė, kurioje rasite kiaulienos, jautienos, žvėrienos (elnienos, stirnienos, briedienos, šernienos, bebrienos) gaminių. Viskas gaminama pagal senolių tradicijas, naudojant natūralius prieskonius, rūkant tikru kaimišku dūmu.

SKIRO kava

„Skiro kava“ – šviežiai skrudinta kava iš įvairių pasaulio šalių. Net 20 rūšių arabikos ir robustos pupelių, arabikos be kofeino – visa tai „Skiro kavos kolekcija“.

Skonis ir kvapas

„Skonis ir kvapas“ – išskirtinės kokybės, įvairiausių rūšių arbatų ir kavos parduotuvė, kurioje gausu ir dovanų: nuo japoniško porceliano arbatinių iki modernaus šiuolaikinio stiklo puodelių. Prekiaujama rūkymo atributika: pypkės, cigarai, tabakas, kaljanai.

Vynoteka

„Vynoteka“ pasitinka klientus, siūlydama daugiau nei 1000 įvairaus vyno rūšių, aukščiausios kokybės konjako, rūšinio brendžio, šampano. Čia rasite tikrų itališkų makaronų, sūrių, alyvuogių ir kitų gurmaniškų prekių.

I–VI 10.00–20.00
VII 10.00–15.00