Pakilk į TV bokštą su BIG loto

BIG loto vasara'24

PAGRINDINĖS AKCIJOS TAISYKLĖS

 1. Pirkite už 35 Eur ar daugiau.
 2. Pateikite pirkimo čekį informacijos centre, gaukite unikalų kodą ir sukite laimės ratą dovanai laimėti.
 3. Akcijos laikas – nuo 2024 m. birželio 17 d. iki rugpjūčio 4 d.

AKCIJOS TAISYKLĖS

 1. Akcija vyksta PC „BIG Vilnius“, adresu: Ukmergės g. 369, Vilnius.
 2. Akcijoje galintys dalyvauti pirkėjai – vyresni nei 14 metų fiziniai asmenys, gyvenantys LR teritorijoje ir Akcijos laikotarpiu per vieną ir tą pačią dieną perkantys prekių už 35 Eur ar daugiau (tos pačios dienos čekiai sumuojami) bent vienoje PC „BIG Vilnius“ parduotuvėje, išskyrus išimtis.
 3. Išimtys: akcijoje nedalyvauja „Maximos“, „Eurovaistinės“, draudimo bendrovių, bankų, lažybų punktų, „Baltic baldų centro“, kavinių ir restoranų, mokesčių pirkimo kvitai ir čekiai, kuriuose yra tabako ir alkoholio prekių.
 4. Vienas ne mažiau kaip 35 Eur pirkimo čekis (arba susumuoti tos pačios dienos čekiai) suteikia teisę PC „BIG Vilnius“ informacijos centre gauti vieną unikalų kodą ir vieną kartą sukti laimės ratą.
 5. Didesnės nei 35 Eur vertės pirkimo čekiai neskaidomi.
 6. Akcijoje gali dalyvauti tik tos pačios dienos čekiai.
 7. Pirkėjas, pateikęs pirkimo čekį PC „BIG Vilnius“ informacijos centre, gauna unikalų kodą. Įvedęs kodą Akcijos ekrane, suka laimės ratą ir gali laimėti dovaną. Laimės ratui išsukus konkrečią dovaną, pirkėjas grįžta į PC „BIG Vilnius“ informacijos centrą ir gauna kuponą atsiimti dovanai nurodytoje PC „BIG Vilnius“ parduotuvėje ar paslaugų vietoje arba pirkėjas iš karto gauna dovaną informacijos centre.
 8. Dovanos: PC „BIG Vilnius“ įsteigti parduotuvių prizai, partnerių dovanos (5000 vnt.).
 9. Pagrindinių Akcijos prizų – apsilankymų Vilniaus TV bokšte (25 vnt.) – naudojimo sąlygas rasite kupono taisyklėse.
 10. Dovanų kiekis yra ribotas. Akcija vyksta tol, kol yra dovanų. Jei dovanos išdalinamos anksčiau, negu nurodyta Akcijos laikotarpio data, Akcija nustoja galioti.
 11. Dovana nekeičiama į pinigus ar kitus daiktus.
 12. Akcijos organizatorius – UAB „Entum“.
 13. Akcijos organizatorius pasilieka teisę keisti Akcijos taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto svetainėje www.big-vilnius.lt. Esant Akcijos taisyklių neatitikimams, galioja www.big-vilnius.lt paskelbtos Akcijos taisyklės.
 14. Akcijoje negali dalyvauti UAB „Entum“, PC „BIG Vilnius“, administruojančių įmonių darbuotojai, UAB „Newsec Property Management LT“ darbuotojai ir jų šeimos nariai.
 15. Informacija, pakeitimai ir (ar) papildymai apie Akciją skelbiami PC „BIG Vilnius“ interneto svetainėje www.big-vilnius.lt, informacija teikiama PC „BIG Vilnius“ informacijos centre bei telefonais +370 5 264 3324 arba +370 652 82 717.