Svetainės medis

Turite klausimų, pasiūlymų ar pageidavimų? Kreipkitės į mus.

Užklausa išsiųsta. Geros dienos!

Gaukite mūsų naujienas ir pasiūlymus pirmieji! Užsisakykite BIG'o naujienlaiškį

big-search

BIG Vilnius naujienos ir akcijos

2020-04-09

„BIG Vilnius“ darbo laikas per Velykas

Na ką, mielieji, jei dar ko nespėjote savo Velykų stalui, pats laikas tai padaryti, nes, kaip matote, šventės yra šventės visiems! Mes tai darysime artimiausiomis dienomis. „Maxima“ balandžio 10–11 d. dirbs 9–22 val., tad laisvai viską spėsime ir po darbų: pasiimsim sąrašą, kad nereiktų gaišti laiko galvojant, ir trauksime iki „BIG Vilnius“. Linkime visiems gražių Velykų. Prisiminkite, kad tikras žmonių ryšys išlieka ir per daugybę kilometrų!

2020-04-08

„Vynoteka“

Vienas vakaras per savaitę, skirtas laikui sau, yra šventas reikalas. Ir tą vakarą kiekvienas leidžiame, kaip norime. Mano „programa“ labai paprasta: gardūs užkandžiai ir gėrimai, būtinai kažkas saldesnio, žurnalas ar knyga rankose ir kad niekas netrukdytų! Visus savo gurmaniškus poreikius aš išpildau „Vynotekoje“, o dabar ten ir akcijų įvairiausių vyksta. Na, tai kas jungiasi prie manęs ir šį vakarą praleis tik sau?

2020-04-06

TOPO CENTRAS


Ar karantinas, ar ne – TOPO CENTRAS siūlo tiek pramogų, kad likti namuose man niekada ne problema. Praeitą savaitę nusižiūrėjau kelis kompiuterinius žaidimus, o atsiimti juos galėsiu „BIG Vilnius“ prekybos centre. Visko ten ir mama su tėčiu randa, va girdžiu iš svetainės šūktelėjo pasakyt, kad iki balandžio 14 d. „Electrolux“ ir AEG montuojamai buitinei technikai, „Samsung“ bei „Apple“ išmaniesiems telefonams, „iPad“ planšetėms ir „Macbook Air“ nešiojamiems kompiuteriams lizingas iki 24 mėnesių be jokio pabrangimo, o pirma įmoka – tik po 3 mėnesių. Tai gal kam kompiuterio? Dabar juk jis nepamainomas. Žodžiu, sėdėkite namuose, nes čia tikrai yra ką veikti!

2020-04-03

ALKAVA


Visi sako, kad mamos maistas pats skaniausias. Mano vaikai tam tikrai pritartų, bet, žinote, kas dar jiems lygiai taip pat skanu? ALKAVA desertai, dėl kurių tenka ir nemažai peštynių išgyventi. O dabar jie kasdien džiugina specialiais pasiūlymais! Gintarė ir Ugnius jau pasiūlė vieną dieną per savaitę nieko negaminti, o valgyti tik ALKAVA desertus...

2020-04-02

„Etno dvaras“

Žinot, kai pageidavimų sąrašas pietums pasidaro ne tik ilgas, bet paruošti kiekvienam skirtingą patiekalą nėra laiko, aš skambinu savo pagalbininkui „Etno dvarui“. Tradicinę virtuvę mėgsta visa šeima, o ir rinktis gali kiekvienas pagal savo ypatingus norus. Pasekite mano pavyzdžiu – užsisakykite telefonu 8 652 44 312 kasdien 11–20 val.! Atsiimti galima ir restorane, bet dabar, kai toks metas, geriau pasirinkite pristatymą tiesiai į jums patogią vietą per „Bolt“ ar „Lėkštė.lt“.

2020-04-01

„Bajorų“ medelynas

Kai šeimoje tiek smaližių, vieną virtuvės lentyną tenka paskirti naminėms uogienėms. O iš kur produktų joms gauti? Jei turite sodą ar sobybą – užsiauginkite!
„Bajorų“ medelynas specializuojasi vaismedžių ir vaiskrūmių dauginimu, auginimu ir prekyba, turi ir platų įdomesnių augalų asortimentą. Norite pamatyti patys? Užsukite į BIG prekybos aikštelę (II–VII 10–18 val.)! Atsiskaityti galima ir pavedimu, prekyba vyksta lauke laikantis saugaus atstumo. Žinoma, jei pageidaujate, vykdoma ir el. prekyba, o aikštelėje savo pirkinį galėsite atsiimti.

2020-03-30

„Kvapų namai“

Kol aš dar pratinuosi prie parduotuvių internetu, Gintarė apsipirkimo kitaip net neįsivaizduoja. Oh, tie šiuolaikiniai vaikai. Dabar mūsų mėgstamus „Kvapų namų“ eterinius aliejus taip ir perkame – www.kvapunamai.lt. Net tarp keturių sienų gali sau susikurti mišką: švelnus gamtos kvapas, tyras sveikas oras – viskas įmanoma! Be to, „Kvapų namai“ dar ir patarimų duoda, ką rinktis: spygliuočių, mirtenių (arbatmedžių), eukaliptų, citrinžolių, citrusų eteriniai aliejai puikiai išvalo patalpų orą infekcijų ir peršalimų sezono metu; levandų, mandarinų, bergamočių aliejus padės nuraminti nerimą, pyktį, įtampą, išlaikyti pusiausvyrą. Juk nieko daugiau ir nereikia, tik jaustis ramiai ir mėgautis akimirkomis.

2020-03-27

BIG Šeima

Pakalbėkime apie ryto ritualus. Manasis paskutiniu metu šiek tiek kitoks, bet kiek džiaugsmo suteikia! Anksčiau kavą gerdavau pakeliui į darbą automobilyje. Dabar mano rytinė kava – balkone! Dar ir su kaimynais susimojuojam – ne aš viena, pasirodo, tokį ritualą turiu. Jūsų rytai taip pat į gerąją pusę, tikiuosi, pasikeitė. Pasidalinkite naujais įpročiais!

2020-03-26

„SIM raktų“ ir valiutos keityklos darbo laikas

Ar žinojote, kad „BIG Vilnius“ veikia „SIM raktų“ ir valiutos keityklos paslaugos? Atsarginis buto raktas ne namuose, o pas draugus ar giminaičius kartais laaabai praverčia! Pats tuo įsitikinau. Na, o dabar grįžtu prie puodų – vakarui ruošiu šį tą ypatingo.

I–V 10–17
VI–VII NEDIRBA
SIM raktai

I–VII 10–20
Valiutos keitykla

2020-03-24

BIG Vilnius parama


Kol dauguma mūsų atranda vis daugiau buvimo namuose džiaugsmų ir mėgaujasi laiku su artimaisiais, kiti stoja dėl mūsų į kovą. Būtent todėl „BIG Vilnius“ savo parama prisijungia prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) tikslinio fondo, skirto Lietuvos medikų darbo priemonėmis kovoje su koronavirusu paremti. Kažkuo prisidėti galime visi, bet svarbiausia, ką galime dėl jų padaryti, – likti namuose!

2020-03-23

BIG Šeima

Labas visiems! Na, kaip jūsų diena šiandien? Pas mus namuose tikras cirkas: sūnus kambaryje įsirengė futbolo aikštelę, tai sužaidėm su juo mini futbolo mačą! Dukra užsiima šuns dresavimu ir, galim pasakyti, Vėtra jau išmoko ramiai sėdėt, kol visi valgo. Cha, sakėm, gal greitai jau ir ant kėdės galėsime sodinti prie stalo.

2020-03-20

Sushi express

Mano receptų sąrašas tikrai ilgas, bet nusprendėme paįvairinti savo pietus ir užsisakyti iš SUSHI EXPRESS, nes iki kovo 30 d. jie gamina maistą išsinešti. Viskas taip patogu, nes iki pageidaujamos vietos pristato, o jei arti „BIG Vilnius“ gyvenate, atsiimti galite ir iš ten. Būkit ramūs, žmonių būrio išvengsite, į restoraną visi įleidžiami po vieną, atsiskaityti kortele galite, žodžiu – patogu, saugu, o apie skonį net sakyt nieko nebereikia, gi žinot. Skanaus!

2020-03-19

BIG Šeima

Šiandien valgėme turbūt skaniausius pietus, kiek galiu prisiminti! Kai jau galėsime, tikrai pagaminsime ir draugams, o kol esame visi namuose, turime laiko dar patobulinti mūsų kulinarinius šedevrus. Štai rytoj eilė gaminti vaikams!