Svetainės medis

Turite klausimų, pasiūlymų ar pageidavimų? Kreipkitės į mus.

Užklausa išsiųsta. Geros dienos!

Gaukite mūsų naujienas ir pasiūlymus pirmieji! Užsisakykite BIG'o naujienlaiškį

big-search

Aliejus

…daugiau kaip 40 rūšių aliejaus, atgabento iš įvairių pasaulio kampelių. Prekių asortimente – dešimtys rūšių prieskonių,  šimtai rūšių vaistažolių, kvapniausios arbatos ir gardžiausios arabikos kavos pupelės. Atminkite, kad kokybiškas, natūralus produktas puoselėja ne tik Jūsų sveikatą, bet ir grožį! ..

Daugiau informacijos

Beer barrel

Įvairių rūšių importinis alus iš Lenkijos, Čekijos, Belgijos, Vokietijos, Danijos, Ispanijos, Didžiosios Britanijos, Olandijos ir kitų šalių. Didesnės ir įvairesnės pasiūlos ieškantys alaus mėgėjai bei žinovai čia galės įsigyti ne tik šviesiojo bei tamsiojo, bet ir baltojo alaus – tiek buteliais, tiek pilstomo iš statinių. Perkantieji statinę alaus gali išsinuomoti alaus pilstymo įrangą. ..

Daugiau informacijos

Crustum kepyklėlė

2010 m. Crustum komanda, atvėrusi pirmos kepyklėlės duris, dėjo dideles pastangas į gerus kepinių skonius ir kvapus, šviežumą ir jaukumą. Naudodami tik šviežius ir tikrus produktus, kepėjai, konditeriai ir duonkepiai nuolat ieško naujų receptų ir tobulina esamus. Per ilgą darbo patirtį savo profesijų profesionalai kepyklėlių asortimentą yra praplėtę naujais ir unikaliais kepiniais, desertais ir duonomis. Šviežumą ir jaukumą kepyklose užtikrina profesionalūs Baristos, kas rytą visose ke..

Daugiau informacijos

Gėrybių ragas

Krautuvėlėje rasite džiovintų vaisių ir riešutų iš viso pasaulio, taip pat egzotiškų gėrybių,  įvairių rūšių arbatų bei dovanėlių. ..

Daugiau informacijos

Lage gastronomija

LAGE GASTRONOMIJA – tai šiuolaikinė parduotuvė-kavinė su gausiu konditerinių gaminių asortimentu, namų virtuvės patiekalais, šaldyta produkcija: rankų darbo koldūnais, osetietiškais paplotėliais, natūraliais ledais. LAGE GASTRONOMIJA parduotuvėje galima nusipirkti ir sočius pietus, ir kažką lengvo kavos pertraukėlei. Parduotuvėje parduodami sušiai ir „Wok” patiekalai, pagaminti  „Gan bei city” restoranų virėjų.   ..

Daugiau informacijos

Maxima

… paprasta ir kasdieniška. Tai parduotuvė, kurioje žmonės gali nusipirkti visko ir susitvarkyti būtiniausius reikalus. Tai vieta, kur asortimentas, prekių ir paslaugų kainos nustatomos taip, kad būtų prieinamos ir priimtinos absoliučiai daugumai gyventojų.   ..

Daugiau informacijos

Saldūs majai

Net 1000 skirtingų rūšių saldumynų ir saldžių dovanėlių iš viso pasaulio – pradedant juodojo, baltojo ir pieniško šokolado plytelėmis, saldainiais, dražė ir baigiant egzotiškais rytietiškais saldumynais. Ir ne tik! Dar 70 rūšių įvairių skonių ir formų guminukų, galybė skirtingo dydžio ledinukų, kramtomos gumos, siurprizų… ..

Daugiau informacijos

Šerno pėda

Žvėriškai skanaus maisto parduotuvė. UAB „ŠERNO PĖDA“ gamina  mėsos gaminius ne tik iš kiaulienos, jautienos, bet ir iš žvėrienos (elnienos, stirnienos, briedienos, šernienos, bebrienos). Daugumą produkcijos gamina pagal senolių tradicijas, naudoja  natūralius prieskonius, gaminius rūko tikru kaimišku dūmu taip stengdamiesi išsaugoti produkto savitumą, autentiškumą. Gaminamos produkcijos asortimente dominuoja ŽVĖRIENOS GAMINIAI. Įmonė žvėrieną superka iš Lietuvoje ūkininkų užaugintų žv..

Daugiau informacijos

SKIRO kava

Šviežiai skrudinta kava iš įvairių pasaulio šalių: 20 rūšių arabikos ir robustos pupelių, taip pat Kolumbijos „Medelin“ arabikos be kofeino – visa tai  „SKIRO kavos kolekcija“. Gera kava visada turi būti šviežia. ..

Daugiau informacijos
www.esida.lt
I-VI 10.00-21.00
VII 10.00-20.00

Šokolado meistrai

Šokoladu kvepianti parduotuvė ir kavinė. Čia siūlo įsigyti aukščiausios kokybės rankų darbo šokolado gaminių, pyragų, tortų, kavos ir arbatos. ..

Daugiau informacijos

SOYA express

Spaudžia laikas? Nėra noro sėdėti restorane? IMK ir NEŠKIS! SOYA EXPRESS – nauja vieta sušiams išsinešti.  Visada šviežia, greita ir labai patogu! ..

Daugiau informacijos
I-VI 10.00-21.00
VII 10.00-20.00

Vynoteka

Daugiau nei 1000 įvairaus vyno rūšių iš Ispanijos, Čilės, Argentinos, Italijos, Prancūzijos, Vokietijos… Aukščiausios kokybės konjakas, rūšinis brendis, šampanas…. Taip pat išskirtiniai maisto produktai: tikri itališki makaronai, sūriai, alyvuogės ir kitos gurmaniškos prekės. Nuolat vykstančios akcijos ir pardavėjai, išmanantys visas gėrimų vartojimo subtilybes, – parduotuvės vizitinė kortelė. ..

Daugiau informacijos

Žirnio krautuvėlė

Prekiaujame aukščiausios kokybės lietuviškais tortais, pyragais, rankų darbo duona, šviežia mėsa, mėsos gaminiais ir kitais delikatesais. Ne viską, ko klientai pageidauja, galime rasti Lietuvoje, todėl taip pat turime kruopščiai atrinktų kokybiškų gurmaniškų ir ekologiškų produktų iš Italijos, Ispanijos ir Jungtinės Karalystės. „Žirnio krautuvėlėje“ viskas tikra ir skanu! ..

Daugiau informacijos