AKCIJA „Į VASARĄ SU BIG LEDAIS“

PAGRINDINĖS AKCIJOS TAISYKLĖS:

 1. Pirkite už 25 Eur ar daugiau.
 2. Pateikite čekį informacijos centre ir dovanų gaukite ledų porciją.
 3. Akcijos laikas – nuo 2021 m. liepos 1 d. iki rugpjūčio 10 d.

 

AKCIJOS TAISYKLĖS:

 1. Akcija vyksta PC „BIG Vilnius“, adresu: Ukmergės g. 369, Vilnius.
 2. Akcijoje gali dalyvauti pirkėjai – vyresni nei 14 metų fiziniai asmenys, gyvenantys LR teritorijoje ir Akcijos laikotarpiu per vieną ir tą pačią dieną perkantys prekių už 25 Eur ar daugiau (tos pačios dienos čekiai sumuojami) bent vienoje PC „BIG Vilnius“ parduotuvėje, išskyrus išimtis.
 3. Išimtys: akcijoje nedalyvauja „Maximos“, „Eurovaistinės“, „Baltic baldų centro“, draudimo bendrovių, bankų, lažybų punktų, mokesčių pirkimo kvitai ir čekiai, kuriuose yra tabako ir alkoholio prekių.
 4. Vienas ne mažiau kaip 25 eurų pirkimo čekis (arba susumuoti tos pačios dienos čekiai) suteikia teisę PC „BIG Vilnius“ informacijos centre gauti vieną porciją ledų.
 5. Didesnės nei 25 Eur vertės pirkimo čekiai neskaidomi.
 6. Akcijoje gali dalyvauti tik tos pačios dienos čekiai.
 7. Akcijos organizatorius – UAB „Entum“.
 8. Akcijos organizatorius pasilieka teisę keisti Akcijos taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto svetainėje www.big-vilnius.lt. Esant Akcijos taisyklių neatitikimams, galioja www.big-vilnius.lt paskelbtos Akcijos taisyklės.
 9. Akcijoje negali dalyvauti UAB „Entum“, PC „BIG Vilnius“, administruojančių įmonių darbuotojai, UAB „Newsec Property Management LT“ darbuotojai ir jų šeimos nariai.
 10. Informacija, pakeitimai ir (ar) papildymai apie Akciją skelbiami PC „BIG Vilnius“ interneto svetainėje www.big-vilnius.lt, informacija teikiama PC „BIG Vilnius“ informacijos centre bei telefonais (8 5) 264 3324 arba +370 652 82 717.