KALĖDINIŲ SALDAINIŲ AKCIJOS TAISYKLĖS

  1. Akcija vyksta PC „BIG Vilnius“, adresu: Ukmergės g. 369, Vilnius nuo 2022 m. gruodžio 19 d. iki gruodžio 23 d. arba iki tol, kol bus išdalinti kalėdiniai saldainiai.
  2. Akcijos organizatorius – UAB „Entum“.
  3. Akcijoje galintys dalyvauti pirkėjai – vyresni nei 14 metų fiziniai asmenys, gyvenantys LR teritorijoje ir Akcijos laikotarpiu per vieną ir tą pačią dieną perkantys prekių už 25 Eur ar daugiau (tos pačios dienos čekiai sumuojami) bent vienoje PC „BIG Vilnius“ parduotuvėje, išskyrus išimtis.
  4. Išimtys: akcijoje nedalyvauja „Maximos“, „Eurovaistinės”, „Baltic baldų centro”, restoranų, draudimo bendrovių, lažybų punktų pirkimo kvitai ir čekiai, kuriuose yra tabako ir alkoholio prekių.
  5. Vienas ne mažiau kaip 25 Eur pirkimo čekis suteikia teisę PC „BIG Vilnius“ informacijos centre gauti vieną Akcijos kalėdinių saldainių rinkinį.
  6. Didesnės nei 25 Eur vertės pirkimo čekiai neskaidomi.
  7. Akcijoje gali dalyvauti tik tos pačios dienos čekiai.
  8. Organizatorius pasilieka teisę keisti Akcijos taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto svetainėje www.big-vilnius.lt. Esant Akcijos taisyklių neatitikimams, galioja www.big-vilnius.lt paskelbtos Akcijos taisyklės.
  9. Akcijoje negali dalyvauti UAB „Entum“, PC „BIG Vilnius“ bei administruojančių įmonių darbuotojai, UAB „Newsec Property Management LT“ darbuotojai ir jų šeimos nariai.
  10. Informacija, pakeitimai ir (ar) papildymai apie Akciją skelbiami PC „BIG Vilnius“ interneto svetainėje www.big-vilnius.lt, PC „BIG Vilnius“ informacijos centre bei teikiami telefonais (8 5) 264 3324 arba +370 652 82 717.