Svetainės medis

Turite klausimų, pasiūlymų ar pageidavimų? Kreipkitės į mus.

Užklausa išsiųsta. Geros dienos!

Gaukite mūsų naujienas ir pasiūlymus pirmieji! Užsisakykite BIG'o naujienlaiškį

big-search

Akcijos AKINIUS PERKI – KEPSNINĘ KURI taisyklės

 

TAISYKLĖS:

 1. Akcija vyksta nuo 2018 birželio 22 d. iki 2018 m. rugpjūčio 5 d. prekybos centre BIG VILNIUS, adresu: Ukmergės g. 369, Vilnius.
 2. Akcijos organizatorius – UAB „Entum“ (toliau – Organizatorius).
 3. Akcijoje galintys dalyvauti pirkėjai – vyresni nei 14 metų fiziniai asmenys, gyvenantys LR teritorijoje ir Akcijos laikotarpiu perkantys už bet kokią sumą bent vienoje BIG VILNIUS parduotuvėje, išskyrus išimtis.
 4. Išimtys: akcijoje nedalyvauja „Maximos“, draudimo bendrovių, bankų, lažybų punktų, pašto, mokesčių pirkimo kvitai ir čekiai, kuriuose yra tabako ir alkoholio prekių.
 5. Vienas pirkimo čekis suteikia teisę gauti vieną unikalų žaidimo kodą, su kuriuo galima žaisti ir laimėti Akcijos prizus www.big-vilnius.lt/zaidimas.
 6. Pirkimo čekis gali dalyvauti Akcijoje visą Akcijos laikotarpį.
 7. Gautus unikalius žaidimo kodus Akcijos dalyvis privalo saugoti iki Akcijos pabaigos.

 

ŽAIDIMO EIGA:

 1. Pirkimo čekis BIG VILNIUS informacijos centre iškeičiamas į unikalų žaidimo kodą.
 2. Žaidimas vyksta interneto svetainėje www.big-vilnius.lt/zaidimas.
 3. Galima laimėti dienos prizus ir finale – pagrindinį prizą.
 4. Kasdieniniai Akcijos prizai: 15 vnt. rankšluosčių, 10 vnt. pirkinių maišelių, 6 užrašinės, 6 raktų pakabukai, 4 termopuodeliai, 4 USB laikmenos, 3 nešiojami įkrovikliai.
 5. Pagrindinis Akcijos prizas – lauko kepsninė „Mustang Kamado 21“.

 

ŽAIDIMAS www.big-vilnius.lt/zaidimas:

 1. Žaidėjas www.big-vilnius.lt/zaidimas ekrane mato grilį su kepsniais, kuriuos reikia vartyti, kad šie nepridegtų. Spaudžiant ant kepsnio, jis apsiverčia. Kartais ekraną užpildo dūmai, kurie apsunkina matomumą, tačiau net ir tuomet negalima palikti kepsnių be priežiūros.
 2. Dienos prizo laimėtojas – ilgiausiai kepsnių neprideginęs žaidėjas.
 3. Norint laimėti BIG VILNIUS prizus, reikia įvesti BIG VILNIUS informacijos centre gautą unikalų kodą.
 4. Dienos prizą laimėjęs unikalus žaidimo kodas yra skelbiamas interneto svetainėje www.big-vilnius.lt/zaidimas kitos dienos ryte.
 5. Atsiimdamas prizą BIG VILNIUS informacijos centre žaidėjas turi pateikti kortelę su unikaliu žaidimo kodu, sutampančiu su paskelbtu interneto svetainėje www.big-vilnius.lt/zaidimas.
 6. Pirkėjas, dalyvaujantis Akcijos žaidime ir atsiimdamas dienos prizą, neprivalo pateikti jokių savo asmens duomenų, tik kortelę su unikaliu žaidimo kodu.
 7. Prizus laimėtojai gali atsiimti iki 2018 m. rugpjūčio 13 d.

 

PAGRINDINIO PRIZO LAIMĖTOJO NUSTATYMAS:

 1. Akcijos pagrindinio prizo laimėtojas bus renkamas 2018 m. rugpjūčio 6 d. www.big-vilnius.lt turinio valdymo sistemoje: sistemos funkcionalumas leis, paspaudus vieną mygtuką, iš visų Akcijos metu įvestų unikalių kodų atrinkti vieną atsitiktinį ir unikalų žaidimo kodą turintį laimėtoją.
 2. Pagrindinio prizo laimėtojo unikalus žaidimo kodas 2018 m. rugpjūčio 7 d. bus paskelbtas BIG VILNIUS „Facebook“ paskyroje www.facebook.com/bigvilnius/ ir BIG VILNIUS interneto svetainėje www.big-vilnius.lt.
 3. Akcijos laimėtojo rinkimą stebės komisija, kurią turi sudaryti Akcijos Organizatoriaus – BIG VILNIUS – atstovas ir du atsitiktiniai BIG VILNIUS lankytojai. Jie užpildo ir pasirašo Laimėtojo ištraukimo aktą.
 4. Pagrindinio prizo laimėtojas pas Organizatorių privalo atvykti iki 2018 m. rugpjūčio 20 d. Atsiimdamas prizą laimėtojas privalo Organizatoriui pateikti unikalų žaidimo kodą, sutampantį su paskelbtu interneto puslapyje www.big-vilnius.lt/zaidimas.
 5. Pagrindinio prizo laimėtojas turi pasirašyti prizo priėmimo–perdavimo aktą, kuris yra laikomas kaip tinkamai perduoto prizo garantas ir jokios pretenzijos dėl jo perdavimo negali būti reiškiamos.
 6. Pagrindinio prizo laimėtojas, pasirašydamas prizo priėmimo–perdavimo aktą, suteikia Organizatoriui sutikimą tvarkyti jo pateiktus asmens duomenis (vardas, pavardė, asmens kodas, kontaktinis telefonas arba elektroninis pašto adresas) prizo perdavimo ir (ar) mokesčių apskaičiavimo (jei to prireiktų) tikslais. Laimėtojo duomenys, susiję su prizo perdavimu, mokesčių deklaravimu / sumokėjimu, bus tvarkomi teisės aktuose nustatytą laikotarpį.
 7. Taisyklėse nustatyta tvarka neatsiėmęs prizo laimėtojas netenka teisių į jį. Tokio laimėtojo nustatymas tampa negaliojančiu, o prizas be jokių kompensacijų lieka Organizatoriui.
 8. Jei laimėjimas, vadovaujantis LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, bus apmokestintas, šio mokesčio sumokėjimą teisės aktų nustatyta tvarka apmokės Organizatorius.

 

KITOS NUOSTATOS:

 1. Asmenys, pateikdami BIG VILNIUS informacijos centre pirkimo čekius ir gaudami unikalius žaidimo kodus, patvirtina, kad yra susipažinę su Akcijos taisyklėmis ir įsipareigoja laikytis jų bei Organizatoriaus sprendimų. Akcijos dalyviui nesilaikant taisyklių, Organizatorius pasilieka teisę pašalinti dalyvį iš Akcijos ir neišduoti prizų.
 2. Organizatorius, įtaręs Akcijos taisyklių pažeidimą, turi teisę atidėti prizo atidavimą Akcijos dalyviui-laimėtojui iki tyrimo pabaigos. Jeigu tyrimo metu paaiškėja, kad Akcijos taisyklės buvo pažeistos, Akcijos Organizatorius turi teisę, bet ne pareigą, perrinkti laimėtoją arba prizas be jokių kompensacijų lieka Organizatoriui.
 3. Organizatorius pasilieka teisę keisti Akcijos taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto svetainėje www.big-vilnius.lt/zaidimas. Esant Akcijos taisyklių neatitikimams, galioja www.big-vilnius.lt/zaidimas paskelbtos Akcijos taisyklės.
 4. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos taisyklių keitimu, atšaukimu ar nutraukimu. Organizatorius neatsako ir neatlygina nuostolių / išlaidų, susijusių su prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako už Akcijos dalyvių išlaidas ir (ar) nuostolius, susijusius su dalyvavimu Akcijoje (prekių įsigijimas Akcijos metu ir pan.).
 5. Akcijos prizai į pinigus ar kitus daiktus nekeičiami. Organizatorius neatsako už prizų garantinį ir pogarantinį remontą.
 6. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir (ar) prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas el. pašto adresu infobig@newsec.lt.
 7. Akcijoje negali dalyvauti UAB „Entum“, PC BIG VILNIUS administruojančių įmonių darbuotojai, UAB „Newsec Property Management LT“ darbuotojai ir jų šeimos nariai.
 8. Informacija, pakeitimai ir (ar) papildymai apie Akciją skelbiami PC BIG VILNIUS interneto svetainėje www.big-vilnius.lt/zaidimas, PC BIG VILNIUS informacijos centre bei teikiami telefonu +370 652 82 717.