Svetainės medis

Turite klausimų, pasiūlymų ar pageidavimų? Kreipkitės į mus.

Užklausa išsiųsta. Geros dienos!

Gaukite mūsų naujienas ir pasiūlymus pirmieji! Užsisakykite BIG'o naujienlaiškį

big-search

Rovana

SIGG  kompanija įkurta Šveicarijoje daugiau kaip prieš 100 metų ir stebina pasaulį svaiginančio dizaino ir puikios kokybės gertuvėmis.

SIGG – HOT&COLD. Užtikriname, kad Jūsų mėgstami gėrimai išliks šilti net šalčiausią žiemą. O kai jums reikia atsigaivinimo – SIGG HOT&COLD termo puodeliai išlaikys vėsų gėrimą labai ilgai. Dviguba sienelė, pagaminta iš plieno, izoliuojantis stiklas užtikrina ilgiausią šildymo ir aušinimo laikotarpį. Komplektacijos su ar be puodelio, bet visada patikima SIGG kokybė!

SIGG indeliai maistui: naudodami „SIGG“ dėžes maistui ir termo indus galite valgyti visur ir visada! Šiuo metu naminis maistas – tikra vertybė. Į priešpiečių dėžutę įsidėk namuose gaminto maisto, kuris išliks karštas ir gardus ir tikrai žinosi ką valgai! Gamink ir pasiimk savo maistą su savimi!

SIGG vaikams: gertuvės vaikams sukurtos su juokingais dizainais visų mėgstamų spalvų. Berniukams ir mergaitėms, Elzos iš Ledo šalies gerbėjoms ar Žaibo McQueen … – vaikams, norintiems linksmintis! Gertuvės atitinka visus tarptautinius standartus, yra be BPA ir draugiški aplinkai, sukurti kasdieniniam naudojimui.
Lengvas būdas pasirūpinti, kad jūsų vaikai nebūtų ištroškę!
HOT& COLDvaikamsmaistui