Svetainės medis

Turite klausimų, pasiūlymų ar pageidavimų? Kreipkitės į mus.

Užklausa išsiųsta. Geros dienos!

Gaukite mūsų naujienas ir pasiūlymus pirmieji! Užsisakykite BIG'o naujienlaiškį

big-search
50 style

Išvyka dviračiais su draugais į užmiestį, audringas ir karštas savo mėgstamos komandos palaikymas, aktyvus vakaras su draugėmis fitneso klube. Iš kiekvienos akimirkos su artimiausiai Tau žmonėmis išspaudi 100% gerų emocijų. O 50 style tuo metu rūpinasi Tavo patogia apranga, atitinkančią šiuolaikines tendencijas. Nes tai išmanome geriausiai. Active. Together.

Anksti ryte lėki į sporto salę, dienos metu bandai susikaupti ties profesiniais iššūkiais, vakare vedžioji šunį, leidi laiką su artimiausiais Tau žmonėmis ir planuoji kitą aktyvų savaitgalį gerų draugų būryje. Gyvenime vertini geras emocijas, patogumą ir galimybę laisvai rinktis. Puikiai žinai, kad idealiai suderinta apranga ir avalynė yra svarbus kiekvienos, aktyvios dienos elementas. Susipažink su 50 style asortimentu ir atrask dar geresnius savo taip mėgstamo stiliaus derinius.

50 style tai tarptautinis parduotuvių tinklas, po vienu stogu apjungiantis geriausių pasaulio prekės ženklų drabužius, avalynę bei aksesuarus, kilusių ar susijusių su sporto industrija. Nike, adidas, Reebok, Puma, Umbro, Lotto ir Feewear tai pasauliniai gigantai. Sporto ir laisvalaikio stiliaus lyderiai! 50 style visada rasi jų geriausius žaidėjus, kurios pamilo visa Europa!

Inkariukai, futbolo bateliai, džemperiai, kelnės, marškinėliai, kuprinės, krepšiai, sportiniai aksesuarai. Tai Tavo kiekvienos dienos kompanionai. 50 style rūpinasi tuo, kad Tavo apranga užtikrintų judesių laisvę ir leistų Tau pabrėžti savo unikalų stilių bei asmenybę. Kiekviena mūsų kolekcija atliepia šiuolaikines tendencijas ir stebina itin stilingomis detalėmis. Džiugina taip pat patrauklios kainos – nes patogi mada turi būti įperkama kiekvienam.