Svetainės medis

Turite klausimų, pasiūlymų ar pageidavimų? Kreipkitės į mus.

Užklausa išsiųsta. Geros dienos!

Gaukite mūsų naujienas ir pasiūlymus pirmieji! Užsisakykite BIG'o naujienlaiškį

big-search

Gudragalvis

Tai įdomių, lavinamųjų žaislų pasaulis: patrauklūs žaisliukai mažiausiems, sudėtingi konstruktoriai paaugusiems, sporto, gamtos tyrinėjimo, dailės priemonės, muzikos instrumentai. Parduotuvėje rasite specializuotų mokymo priemonių mokinukams. Šeimai ar būreliui draugų siūloma įvairių stalo žaidimų. Pardavėjai-konsultantai visada atsakys į jūsų klausimus, išsamiai apibūdins prekę, padės išsirinkti dovaną, vaikams pasiūlys vietoje pažaisti. Kviečiame apsilankyti! ..

Daugiau informacijos

MaTaTa

MaTaTa – tai aukštos kokybės, išskirtinio dizaino drabužiai ir avalynė kūdikiams ir vaikams. Čia rasite platų drabužių pasirinkimą naujagimiams: ekologiška medvilnė kūdikiams, minkštos medvinės, stilingus CanGo, Bembi, Nini prekių ženklų rūbelius. Už prieinamą kainą siūlome auštos kokybės aprangą berniukams ir mergaitėms. Asortimente rasite kasdienius ir proginius drabužius, D.D.Step ir Ponte odinę ortopedinę avalynę ir laiku patikrintas, kokybiškas WOLA ir GATTA pėdkelnes. Išban..

Daugiau informacijos

Minimukų namukai

„Minimukų Namukai“ – jaukus ir stilingas vaikų švenčių ir žaidimų kambarys linksmiausioms Jūsų vaikučių pramogoms ir neužmirštamoms šventėms. PC „BIG Vilnius“ įsikūręs žaidimų kambarys yra antra mūsų sukurta pramogų erdvė vaikams Vilniuje. Jau penktus metus kuriame jaukumą, užtikriname saugumą ir, jei tik norite, pasirūpiname visomis vaikų švenčių detalėmis. Vaikų šventėms galime pasiūlyti ne tik stilingą erdvę, bet mielai pasirūpinsime šventės dekoracijomis, pakviesime linksmą p..

Daugiau informacijos

Penki sezonai

Tai aukštos kokybės vaikų drabužiai ir avalynė. Naujausios technologijos vaikų madoje, stilius Jūsų mažyliams ir protinga kaina už išskirtinę kokybę. „Penki sezonai“ yra oficialus „Reima“, „Columbia“, „Sorel“ prekių ženklų atstovas Lietuvoje. ..

Daugiau informacijos

Pramogų imperija

Vaikų žaidimų centras  – tai mažylių šypsenos, juokas, vingiuoti tuneliai, spalvotų kamuoliukų baseinai, minkštutėlis batutas ir tikros linksmybės su puikiai pažįstamais personažais ir pasakų herojais! „Pramogų imperijoje“ laukiami visi, kurie nori linksmai, įdomiai, pašėlusiai ir nepakartojamai atšvęsti savo gimtadienį. Tikime, kad kiekviena maža svajonė nelauktai gali pavirsti tikrove… Pabandome? ..

Daugiau informacijos

Žaislų planeta

Tai didžiausias žaislų parduotuvių tinklas Lietuvoje. Čia rasite itin platų žaislų asortimentą: nuotoliniu būdu radijo bangomis valdomus automobilius,  robotus, lėles, ekskliuzyvinius minkštus žaislus,  stalo žaidimus, dėliones, LEGO konstruktorius, kūdikių lavinamuosius žaislus… ..

Daugiau informacijos