Svetainės medis

Turite klausimų, pasiūlymų ar pageidavimų? Kreipkitės į mus.

Užklausa išsiųsta. Geros dienos!

Gaukite mūsų naujienas ir pasiūlymus pirmieji! Užsisakykite BIG'o naujienlaiškį

big-search

Archie’s burger

Jei esi pakvaišęs dėl mėsainių – Archie’s Burger kaip tik Tau.. Čia yra visko – gero alaus, gerų mėsainių, geros muzikos. ..

Daugiau informacijos

ČILI pizza

Tai daugiau nei 40 rūšių picų, gausybė kitų skanėstų: karštųjų patiekalų, užkandžių, desertų, gėrimų. „Čili pizza“ – skanus maistas, jauki aplinka ir malonus aptarnavimas. Išmanių virtuvės meistrų su meile pagaminti patiekalai pavers apsilankymą picerijoje mažyte švente. ..

Daugiau informacijos

Etno dvaras

Restoranas garsėja tradiciniais Kulinarijos paveldo fondo sertifikuotais patiekalais. Ekspertai itin gerai vertina čia ruošiamą bene unikaliausią, analogų pasaulyje neturintį tradicinį žemaitišką valgį – rankomis sukamą kastinį. Valgiaraštyje rasite šilkinės košės, dzūkiškų grikainių su varške, kitų šiais laikais retų tradicinių lietuviškų valgių. O visų pamėgtų didžkukulių  – net 12 rūšių! Lietuviškos virtuvės mėgėjus džiugina apie 100 patiekalų ir daugiau kaip 80 gėrimų. ..

Daugiau informacijos

Minimukų namukai

„Minimukų Namukai“ – jaukus ir stilingas vaikų švenčių ir žaidimų kambarys linksmiausioms Jūsų vaikučių pramogoms ir neužmirštamoms šventėms. PC „BIG Vilnius“ įsikūręs žaidimų kambarys yra antra mūsų sukurta pramogų erdvė vaikams Vilniuje. Jau penktus metus kuriame jaukumą, užtikriname saugumą ir, jei tik norite, pasirūpiname visomis vaikų švenčių detalėmis. Vaikų šventėms galime pasiūlyti ne tik stilingą erdvę, bet mielai pasirūpinsime šventės dekoracijomis, pakviesime linksmą p..

Daugiau informacijos

Panda express

Kebabai ir buritos bei kitas greitasis maistas. Jauki ir tvarkinga užkandinė patogioje vietoje. Jūs maloniai laukiami prisėsti ir paragauti mūsų gaminamo maisto, taip pat Jūsų pageidavimu supakuosime išsinešti. Mums rūpi kiekvienas klientas, todėl esame garantuoti, kad nenusivilsite aptarnavimo kokybe, ruošiamo maisto šviežumu, skoniu ir kainomis. ..

Daugiau informacijos

Pramogų imperija

Vaikų žaidimų centras  – tai mažylių šypsenos, juokas, vingiuoti tuneliai, spalvotų kamuoliukų baseinai, minkštutėlis batutas ir tikros linksmybės su puikiai pažįstamais personažais ir pasakų herojais! „Pramogų imperijoje“ laukiami visi, kurie nori linksmai, įdomiai, pašėlusiai ir nepakartojamai atšvęsti savo gimtadienį. Tikime, kad kiekviena maža svajonė nelauktai gali pavirsti tikrove… Pabandome? ..

Daugiau informacijos

SOYA

4 AZIJOS VIRTUVĖS PO 1 STOGU! Restoranas SOYA apima ir skleidžia Kinijos civilizacijos didybę, Japonijos subtilumą, Korėjos aštrius pojūčius ir ryškią Tailando egzotiką. Restoranuose Azijos virtuvės patiekalai, pritaikyti europiečio gomuriui, atsiskleidžia varijuojančia skonių jūra ir padeda pažinti kultūrų subtilybes. ..

Daugiau informacijos

Sushi Express

Skaniausi ir kokybiškiausi sušiai už patrauklią kainą iš rinkos lyderio rankų. Pirmasis Lietuvoje greitojo maisto japonų restoranų tinklas „Sushi Express” duris atvėrė 2009 m. ir atnešė sušių madą į šį regioną. Šiuo metu „Sushi Express“ restoranų tinklui priklauso net 20 restoranų: 9 Vilniuje, 7 Kaune, 2 Klaipėdoje, 1 Panevėžyje ir 1 Juodkrantėje (vasaros sezonu). Lyderio poziciją užsitikrinęs sušių tinklas siekia pasiūlyti skaniausius ir kokybiškiausius sušius už prieinamą kainą. Užsu..

Daugiau informacijos