Svetainės medis

Turite klausimų, pasiūlymų ar pageidavimų? Kreipkitės į mus.

Užklausa išsiųsta. Geros dienos!

Gaukite mūsų naujienas ir pasiūlymus pirmieji! Užsisakykite BIG'o naujienlaiškį

big-search

Deinavos baldai

Salone išvysite didelį minkštų, prieškambarių, sekcijų ir virtuvės baldų pasirinkimą. Audinių, odos ir medžio spalvų ir faktūrų pasirinkimas nustebins net ir išrankiausią pirkėją. „Deinavos“ baldai daro viską, kad būtų įgyvendinta Jūsų jaukių namų vizija. ..

Daugiau informacijos

Dekbanus

Įmonė veikia nuo 2003 metų ir prekiauja moderniais ir klasiniais baldais, kurių kokybę spėjo įvertinti daugelis. Minkšti ir korpusiniai klasikiniai ir modernūs svetainės, miegamojo, valgomojo, virtuvės, prieškambario, vaikų bei darbo kambario baldai tai, ko reikia kiekvieniems namams. Nestandartinių baldų projektavimas ir gamyba. Mūsų tikslas – pelnyti Jūsų pasitikėjimą ir užtikrinti ilgalaikį Jūsų pasitenkinimą mūsų prekėmis. Maloniai kviečiame apsilankyti UAB DEKBANUS salone ir..

Daugiau informacijos

IVO baldai

IVO gamina 100 ℅ natūralius vaikiškus čiužinius, ergonominius-ortopedinius čiužinius suaugusiesiems, miegamojo baldus iš ąžuolo ir uosio masyvo, importuoja svetainės baldus iš Austrijos, Šveicarijos, Lenkijos ir Estijos. ..

Daugiau informacijos

Lauksva

Modernaus dizaino funkcionalūs svetainės baldai. Naujausios technologijos, patikimos ir šiuolaikiškos miegojimo ir atsipalaidavimo funkcijos, platus audinių ir komplektacijos pasirinkimas – tai galimybė sukurti jaukius šiuolaikiškus namus maksimaliai panaudojant būsto erdvę. „Lauksva“ pasiruošusi įgyvendinti individualius  klientų pageidavimus. ..

Daugiau informacijos

Lonas

LONAS – šeimos vertybėmis ir tradicijomis paremta lietuviška įmonė. Daugiau nei 20 metų LONAS puoselėja geriausias čiužinių gamybos tradicijas bei kuria inovacijas didesniam komfortui ir sveikesniam gyvenimui.  Didžioji LONO čiužinių gamybos proceso dalis – kruopštus rankų darbas. Kiekvienas čiužinys gaminamas pagal individualius kliento poreikius ir pageidavimus. Gamybos procesas yra personalizuotas, todėl vienu metu gaminamas tik vienas čiužinys. Tai leidžia pasiekti ir užtikrinti to..

Daugiau informacijos

Magrės baldai

„Magrės baldų“ komanda, kurią sudaro daugiau kaip 180 darbuotojų, užtikrina kokybišką PREMIUM klasės baldų gamybos procesą, modernios klasikos dizaino sprendimus ir ekspertinę pagalbą šeimoms. „Magrės baldų“ apskritai nebūtų, jei Lietuvoje nebūtų tvirtų, modernių, savo namus mylinčių šeimų. Tačiau lygiai taip pat neįsivaizduojame, kad tvirta šeima apskritai įmanoma be tvirtų, modernių ir namus puošiančių minkštųjų baldų! Magrės“ dizainerių ir projektuotojų komanda nuo pat pirmųjų baldo..

Daugiau informacijos

Optimata

Tai fabrikas, kurio viduje gaminami visų rūšių korpusiniai baldai: miegamojo, valgomojo ir svetainės baldai yra sėkmingai sujungti į bendras dizaino linijas. Svabiausia – šiuolaikinės dizaino tendencijos, stiliaus aktualumas, galimybė kurti drąsiausias kompozicijas. Taip sukuriama NUOTAIKA. KOMFORTAS. MEILĖ NAMAMS. ..

Daugiau informacijos

Plungės baldai

UAB „Plungės baldai“ įkurta 2002 metais. Per gana trumpą laiką mūsų įmonė sėkmingai plėtojo savo parduodamų baldų asortimentą ir šiandien gamina įvairių modelių minkštų baldų komplektus, pritaikydama pačias naujausias technologijas. Šiuo metu įmonėje gaminami modernaus dizaino minkštų baldų gausa tikrai leis išsirinksite tą, kuris labiausiai atitiks Jūsų poreikius ir galimybes. Prie minkštųjų baldų pasiūlysime ir žurnalinių staliukų, ir komodų, ir sekcijų. Įmonė vertina savo klientus i..

Daugiau informacijos

Smart baldai

 Kiekvienas svajoja apie jaukius ir komfortiškus baldus, kuriuose viskas būtų sava. Su SMART BALDAIS sukursite erdves, kurios bus ne tik stilingos, bet ir funkcionalios, patogios ir prisitaikančios prie Jūsų poreikių. Visi baldai išskirtinio dizaino, funkcionalūs ir kintantys pagal jūsų norus bei fantaziją. Tik pas mus rasite ryškiaspalvių ir išmanių vaikų ir jaunuolio kambario baldų. Atstovaujame tokius prekės ženklus: Fama, Cilek, Vox, Altacom, Terraneo, Kebe, Smart Beds, Fun Desk. ..

Daugiau informacijos

Vilsofa

VILSOFA – dinamiška ir kūrybinga Lietuvos bendrovė, gaminanti minkštuosius baldus, čiužinius bei namų aksesuarus. Mes skiriame didelį dėmesį į vartotojų poreikius, todėl gaminame rankų darbo, kruopščiai atrinktus ir patogius, modernaus stiliaus baldus. Savo gamyboje naudojame aukščiausios kokybės sertifikuotas medžiagas, kurios garantuoja aukštą baldų kokybę, ilgaamžiškumą bei ypatingą patogumą.Mes siūlome platų audinių spektrą, todėl kiekvienas gali sukurti asmeniškai sau tinkan..

Daugiau informacijos