Svetainės medis

Turite klausimų, pasiūlymų ar pageidavimų? Kreipkitės į mus.

Užklausa išsiųsta. Geros dienos!

Gaukite mūsų naujienas ir pasiūlymus pirmieji! Užsisakykite BIG'o naujienlaiškį

big-search

50 style

Išvyka dviračiais su draugais į užmiestį, audringas ir karštas savo mėgstamos komandos palaikymas, aktyvus vakaras su draugėmis fitneso klube. Iš kiekvienos akimirkos su artimiausiai Tau žmonėmis išspaudi 100% gerų emocijų. O 50 style tuo metu rūpinasi Tavo patogia apranga, atitinkančią šiuolaikines tendencijas. Nes tai išmanome geriausiai. Active. Together. Anksti ryte lėki į sporto salę, dienos metu bandai susikaupti ties profesiniais iššūkiais, vakare vedžioji šunį, leidi laiką su a..

Daugiau informacijos

Daniele Donati

„Daniele Donati“ – ko gero, geriausia vieta įsigyti moterišką arba vyrišką rankinę, piniginę, lagaminą, kuprinę, skėtį bei kitus aksesuarus. Mūsų pasididžiavimas – itin platus galanterinių prekių asortimentas. Linkime malonaus apsipirkimo mūsų parduotuvėje. ..

Daugiau informacijos
I-VI 10.00-20.00
VII 10.00-19.00

Deichmann

Vokiški kokybės standartai – išbandymas bet kuriam gamintojui. DEICHMANN rūpinasi, kad būtent aukščiausius standartus atitinkantys batai atsidurtų parduotuvės lentynose nuo pat 1913 metų. Įvairūs, madingi modeliai, platus asortimentas visai šeimai ir visada mažos kainos! ..

Daugiau informacijos

Monro

MONRO  – tai moteriškų batų parduotuvė, kurioje madinga ir stilinga avalynė. Čia rasite net ir individualią, gal net truputį neįprastą avalynę. Moterys, juk žinote, kartais „to trupučio” pritrūksta, kad patirtume tikrą malonumą apsipirkdami… Laukiame Jūsų. ..

Daugiau informacijos
I-VI 10.00-20.00
VII 10.00-19.00

NIKE išparduotuvė

NIKE išparduotuvė  – sporto ir laisvalaikio prekių firminė parduotuvė su geriausiais kainos pasiūlymais.       ..

Daugiau informacijos

Rieker

Rieker – tai parduotuvė, vertinantiems patogumą, kokybę ir komfortą klientams. Visi Rieker gaminami batai yra specialūs, sukurti bėgimui, stovėjimui, sėdėjimui su tam reikalingomis savybėmis ir charakteristikomis: specialūs komponentai ir konstrukcijos leidžia turėti minimalų svorį, maksimalų lankstumą ir akivaizdžiai didesnį erdvumą. Su Rieker avalyne nuo šiol jausiesi ne tik išskirtinai patogiai, bet ir stilingai! ..

Daugiau informacijos
I-VI 10.00-20.00
VII 10.00-19.00